tel.: +48 22 721 40 00   /   fax: +48 22 721 13 33   /   bioinfo@bioton.plJak dołączyć do naszego zespołu?


Jeżeli wśród aktualnych ofert pracy znalazłeś tę, która odpowiada Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom, wyślij swój życiorys i list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@bioton.pl. Jeżeli uznamy, że możemy zaproponować Tobie stanowisko zgodne z naszym profilem, stosowne do posiadanej przez Ciebie wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci rozwijać się w ramach naszej organizacji, skontaktujemy się z Tobą. Zapytamy o Twoje oczekiwania, wizję dalszego rozwoju, motywację. Jeżeli w dalszym ciągu będziesz zainteresowany i uznasz, że jest to oferta, na którą czekałeś i nas o tym przekonasz, będziemy chcieli poznać bliżej Twoją osobę. W tym celu zaprosimy Cię na spotkanie do siedziby naszej firmy. Podczas wizyty zapytamy o wykształcenie, doświadczenie, plany zawodowe. W miarę możliwości odpowiemy także na Twoje pytania.

 

Jeżeli podczas tego spotkania przekonasz nas o swoich kwalifikacjach, motywacji i tym, że jest to oferta, na którą czekałeś masz za sobą krok, który zbliża Ciebie do naszego zespołu. Kolejny etap to spotkanie z komisją rekrutacyjną, która na poszczególnych etapach będzie oceniać na jakim poziomie jest Twoje przygotowanie merytoryczne i w jakim kierunku chciałbyś w przyszłości rozwijać się.

 

Wszystkich kandydatów, których zapraszamy na spotkania, chcemy poznać bliżej, dlatego też podstawą jest rozmowa. Chcemy dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej: jak wyglądała Twoja ścieżka edukacyjna, jakie masz za sobą doświadczenia zawodowe, jak oceniasz swoje kompetencje, w jakim zawodowym kierunku chciałbyś zmierzać i czego od nas oczekujesz. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, Twoją wiedzę merytoryczną sprawdzimy wykorzystując odpowiednie narzędzia w postaci testów. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole, ale aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko odpowiadające Twoim kompetencjom, możesz przesłać swoją aplikację na adres rekrutacja@bioton.pl, zaznaczając w tytule obszar zainteresowań zawodowych. Gdy pojawi się wolne stanowisko, odpowiadające Twoim umiejętnościom i zainteresowaniom, skontaktujemy się z Tobą.

© 2019 BIOTON S.A.